Mým cílem je zachytit krásné a jedinečné okamžiky vašeho svatebního dne. Na základě naší společné komunikace a dle Vašeho přání se snažím vycítit tu správnou atmosféru a dle toho stylizuji jak samotné focení, tak následnou úpravu snímků. Jsem otevřená všem typům sňatků. 
Můj styl focení je specifický. Reportážní styl je pro mne stejně důležitý jako portréty vás dvou, ať už přirozené nebo umělecké. Momentky a reálné emoce. Individuální přístup ke každému. Vyprávím příběh, snažím se být nenápadná a co nejméně zasahovat do děje. Určitě vás na svatbě nebudu nutit do nastrojených póz, ale právě naopak nenápadně vychytávám ty nejlepší přirozené momentky. Po celý den vám budu nablízku, ale zároveň o mne ani moc nebudete vědět. Pokaždé, když si otevřete svatební album, prožijete váš velký den znovu. 
Pište prosím rovnou i termíny svatby. Nebojte se rozepsat o Vašich plánech a snech. Zda Váš svatební den bude probíhat jinak, než je taková ta daná "klasika", nebo máte jiné představy. V tom případě se Vašemu přání pokusím co nejlépe přizpůsobit. Fotografuji dle přání již od ranních příprav až po první tanec a večerní oslavy. Z Vašeho svatebního dne dostanete mnou vybrané fotografie a vždy dostanete pouze vydařené a upravené záběry. Veškeré fotografie jsou ve vysokém rozlišení (vždy v poměru stran 3:2) zasílány elektronickou cestou. Dávám všechny povedené a neplatíte žádný příplatek za fotografie navíc. Uvedený počet fotografií u jednotlivých balíčků je pouze orientační a vychází z průměrných počtů odevzdávaných záběrů. Zejména u celodenního focení se odvíjí počet fotografií od místa konání obřadu a hostiny, počtu hostů, probíhající zábavy a množství uskutečněných aktivit v průběhu dne v době mé přítomnosti. Neupravené fotografie nejsou poskytovány. Dodání fotografií do cca třiceti dnů od Vašeho velkého dne. Počítejte vždy s rezervační zálohou 3.000,-Kč a doplatek po svatbě, vždy ale předem, než bude započata úprava fotografií. 
Nejčastější dotazy zde: FAQ svatby 
Fotografování probíhá v Praze a středočeském kraji, možnost fotografování v Ostravě a okolí.
Děkuji za Váš čas a těším se na viděnou!
CENÍK SVATEBNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ  
Počet fotografií je vždy orientační, dávám všechny povedené a neplatíte žádný příplatek za fotografie navíc. 

PŘEDSVATEBNÍ | 5 ks | 1.500,-Kč |
Je vhodné pro seznámení páru a fotografa. Fotografujeme v místě svatby, či na Vašem oblíbeném místě (focení pouze v rámci Prahy). Pokud naplánujeme focení na den zkoušky svatebního účesu a make-upu, můžete pak výsledek rovnou vidět na fotkách ještě před svatbou, takže Vám to přinese výhody navíc. Pořízené fotografie můžete využít například jako svatební oznámení nebo vytvořit fotografie, které jste si přáli a dosud Vám v albu chybí.
OBŘAD | 4.000,-Kč |
časově omezeno na 1 - 2 hodiny (focení pouze v rámci Prahy), obřad, skupinové foto, novomanželé, rodina, kytice, prstýnky, +/- 100 ks fotografií.
OBŘAD & OBĚD | 4 hodiny | 8.000,-Kč | (každá další hodina + 1000 Kč)
obřad, oběd, skupinové foto, novomanželé, rodina, kytice, prstýnky, +/- 200 ks fotografií. 
PŮLDEN | 6  hodin | 12.000,-Kč | (každá další hodina + 1000 Kč)
příprava nevěsty, příjezd ženicha a svatebčanů, obřad, oběd, skupinové foto, novomanželé, rodina, detaily prstýnků, kytice, krájení dortu, +/- 300 ks fotografií. Předsvatební fotografování za cenu 1.000,-Kč
CELODENNÍ | 8 hodin | 16.000,-Kč | (každá další hodina + 1000 Kč)
příprava nevěsty, příjezd ženicha a svatebčanů, obřad, oběd, krájení dortu, hostina, první tanec, odpolední program, skupinové foto, novomanželé, rodina, detaily prstýnků, kytice, +/- 500 ks fotografií. Předsvatební fotografování za cenu 1.000,-Kč
Nevyhovuje vám ani jeden balíček? Nevadí - dejte mi vědět a společně vytvoříme balíček na míru vašim potřebám. 
Back to Top