Výjimečné svatební fotky - plné emocí a atmosféry. 
Mým cílem je zachytit krásné a jedinečné okamžiky vašeho svatebního dne. Na základě naší společné komunikace a dle Vašeho přání se snažím vycítit tu správnou atmosféru a dle toho stylizuji jak samotné focení, tak následnou úpravu snímků. Fotím přirozený dokument i párové fotografie. Jsem otevřená všem typům sňatků. Můj styl focení je specifický. Svatby fotím z velké většiny reportážním stylem, tedy nearanžovaně a nenuceně. Vyprávím příběh, snažím se být nenápadná a co nejméně zasahovat do děje. Určitě vás na svatbě nebudu nutit do nastrojených póz, ale právě naopak nenápadně vychytávám ty nejlepší přirozené momentky. Protože svatba je hlavně o emocích a lidech.  Pokaždé, když si otevřete svatební album, prožijete váš velký den znovu. 
Co obsahuje svatební focení? Emailovou komunikaci s klientem. Osobní schůzku před svatbou, kde si probereme vaše představy, podrobnosti, program apod. Práci fotografa v terénu, dle rozsahu balíčku. Čas spojený s úpravami fotografií v PC (cca 12 až 20 hodin postprodukce). 
Pište prosím rovnou i termíny svatby. Nebojte se rozepsat o Vašich plánech a snech. Zda Váš svatební den bude probíhat jinak, než je taková ta daná "klasika", nebo máte jiné představy. V tom případě se Vašemu přání pokusím co nejlépe přizpůsobit. Fotografuji dle přání již od ranních příprav až po první tanec a večerní oslavy. Z Vašeho svatebního dne dostanete mnou vybrané fotografie, které budou upravené a vyladěné, veškeré fotografie jsou ve vysokém rozlišení (vždy v poměru stran 10x15) zasílány elektronickou cestou. Počet fotografií je vždy orientační, dávám všechny povedené a neplatíte žádný příplatek za fotografie navíc.
Nejčastější dotazy zde: FAQ svatby 
Těším se na viděnou!
CENÍK SVATEBNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ  
Počet fotografií je vždy orientační, dávám všechny povedené a neplatíte žádný příplatek za fotografie navíc. 

PŘEDSVATEBNÍ | 5 ks | 3.000,-Kč |
Je vhodné pro seznámení páru a fotografa. Fotografujeme v místě svatby, či na Vašem oblíbeném místě (focení pouze v rámci Prahy). Pokud naplánujeme focení na den zkoušky svatebního účesu a make-upu, můžete pak výsledek rovnou vidět na fotkách ještě před svatbou, takže Vám to přinese výhody navíc. Pořízené fotografie můžete využít například jako svatební oznámení nebo vytvořit fotografie, které jste si přáli a dosud Vám v albu chybí.
OBŘAD | 6.000,-Kč |
časově omezeno na 2 - 3 hodiny (focení pouze v rámci Prahy), obřad, skupinové foto, novomanželé, rodina, kytice, prstýnky, +/- 100 ks fotografií.
OBŘAD & OBĚD | 4 hodiny | 8.000,-Kč |
obřad, oběd, skupinové foto, novomanželé, rodina, kytice, prstýnky, +/- 200 ks fotografií. 
PŮLDEN | 6 hodin | 12.000,-Kč |
příprava nevěsty, příjezd ženicha a svatebčanů, obřad, oběd, skupinové foto, novomanželé, rodina, detaily prstýnků, kytice, krájení dortu, +/- 300 ks fotografií
CELODENNÍ | 10 hodin | 18.000,-Kč |
příprava nevěsty, příjezd ženicha a svatebčanů, obřad, oběd, krájení dortu, hostina, první tanec, odpolední program, skupinové foto, novomanželé, rodina, detaily prstýnků, kytice, +/- 500 ks fotografií
Nevyhovuje vám ani jeden balíček? Nevadí - dejte mi vědět a společně vytvoříme balíček na míru vašim potřebám. Vždy dostanete pouze vydařené a upravené záběry. Neupravené fotografie nejsou poskytovány! Fotografie jsou dodány elektronickou formou. Dodání fotografií 4 – 6 týdnů. Počítejte vždy s rezervační zálohou 3.000,-Kč a doplatek po svatbě, vždy ale předem, než bude započata úprava fotografií. Každá další započatá hodina nad rámec "balíčku" 2.000,-Kč. Zpracování EXPRESS (do týdne od svatby) + 5.000,-Kč. Dle zájmu lze dojet kamkoli po ČR. Cestovné dle lokality a dohody.
NOVINKA! TISK fotografií: Hotové a upravené fotografie v rozlišení pro tisk ode mě budete mít nahrané ve vaší zaheslované galerii na webové adrese: https://sonasera.dastax.cz. Zde si fotky jedním kliknutím stáhnete do počítače. Také si můžete fotografie nechat vytisknout. Sami si zvolíte, počet kusů a velikost a následně Vám přijdou rovnou na Vaši adresu. V případě zájmu Vám mohu zajistit svatební fotoknihu. 
Back to Top