Cíl kurzu:
naučit Vás fotit kreativní portréty, které vás budou bavit a rozhodně nezapadnou ve vašem portfoliu. 
Budeme se věnovat portrétu v exteriéru, prozradím Vám tipy a triky při focení s denním světlem. 
Budu vám k dispozici, budete-li potřebovat poradit, jaký zvolit úhel při focení, jak pracovat s modelkou, na co je potřeba dávat pozor, jak zaujmout a přimět k výrazu apod. Také si povíme něco o hledání správného místa a kompozici fotografie. 
Díky malému počtu účastníků bude mít každý dost prostoru si vše vyzkoušet a získáte zpětnou vazbu. Je pro mě důležité, aby bylo focení pro vás zážitkem, díky kterému budete vždy spokojeni se svými fotografiemi.
● Jako modelka bude přítomna Alexandra, která má již bohaté zkušenosti s fotografováním, dívka z titulní stránky únorového vydání časopisu FotoVideo. 
Doporučuji:
mít zvládnuté alespoň základy a znát pojmy jako clona, expoziční čas a ISO. Doporučené vybavení: vlastní zrcadlovka nebo bezzrcadlovka s výměnným objektivem a ideálně také náhradní baterie, paměťové karty, dobrá nálada a chuť se něčemu přiučit :)
Komu je kurz určen:
Všem fotografům, kteří mají rádi uměleckou fotografii a chtějí přemýšlet o fotce jinak. Fotografům, kteří chtějí dostat z fotografie víc, než jen to, aby byla technicky dokonalá a těm, kterým se nelíbí vyretušované obličeje a chtějí ve fotografii raději přirozenost. 
Není vhodný pro technicky zaměřené fotografy.
Přihlášky:
zasílejte prosím na můj e-mail: sonasera.foto@gmail.com
Do předmětu e-mailu uveďte "Přihláška na workshop".
Přihlášení je platné po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 50% z ceny kurzu.
Místo focení:
Praha. Délka 4 - 6 hodin. Po domluvě lze zorganizovat kurz také v Ostravě.
Cena:
3.490,-Kč  (max. 6 účastníků) | 4.900,-Kč (Individuální kurz)
Při přesunutí domluveného termínu se platba nevrací.
Back to Top